BookSki.pl

Największy w Polsce serwis wynajmu sprzętu zimowego​

Największy w Polsce serwis wynajmu sprzętu zimowego​

WINTER GROUP SP. Z O. O.

Wintergroup to grupa podmiotów zrzeszająca polskie wypożyczalnie i serwisy narciarskie, które charakteryzują się wysoką jakością świadczonych usług.

WINTER GROUP SP. Z O. O.

Wypożyczalnie sprzętu narciarskiego stanowią dziś integralną część każdego ośrodka narciarskiego. W równym stopniu co nowoczesne wyciągi, ciekawe trasy zjazdowe, czy wysokoefektywne systemy naśnieżania wpływają na jego wizerunek i prestiż.

Podstawowym założeniem Polskiej Grupy Wypożyczalni Wintergroup jest wymiana części (a często także całości) nart w każdym punkcie każdego roku. Najnowsze modele nart rentalowych wybranych producentów, do których należą przede wszystkim Vӧlkl oraz Head, są selekcjonowane i wybierane po zakończeniu każdego sezonu zimowego na sezon następny. Nowe, lub jednosezonowe narty gwarantują zadowolenie narciarzy – zapewniają odpowiednią satysfakcję z jazdy i wskazują na dbałość wypożyczalni o jakość – nie mówiąc już o efektownej prezencji nart w regałach.
O poziomie wypożyczalni świadczy także różnorodność dostępnego w niej sprzętu – w większości punktów Wintergroup dostępne są co raz popularniejsze narty biegowe i skitourowe. Istotne w tym kontekście są również centra testowe prowadzone w ramach sieci Wintergroup, w których wypróbować można najnowsze i najwyższe modele nart znanych producentów.

Proces wypożyczania sprzętu narciarskiego odbywa się przy profesjonalnych stanowiskachwyposażonych w nowoczesne oprogramowanie oraz szereg elektronicznych urządzeń usprawniających i podnoszących poziom obsługi klientów. Sprzęt zimowy jest oznaczony unikalnymi kodami kreskowymi, które zarejestrowane są w systemie i przyporządkowane do konkretnego egzemplarza pary nart, czy deski snowboardowej. Wypożyczanie oraz oddawanie sprzętu jest więc ograniczone do minimum przy zachowaniu wysokiego standardu obsługi.
Stanowiska komputerowe są połączone sieciowo, każde wypożyczenie jest ewidencjonowane w systemie i naliczane elektronicznie w momencie zwrotu sprzętu.
Warto wspomnieć także, że większość wypożyczalni Wintergroup oferuje możliwość regulowania należności przy pomocy kart płatniczych.

Podążając za trendem podnoszenia standardu aspektów nie związanych bezpośrednio z samym procesem wypożyczania Wintergroup kładzie duży nacisk na estetykę oraz profesjonalne i nowoczesne wyposażenie swoich punktów. Zadbane obiekty, profesjonalne systemy przechowywania sprzętu zimowego, jednolity ubiór pracowników wypożyczalni, czy przestronne powierzchnie przeznaczone dla klientów (z myślą o komfortowych warunkach przymierzania obuwia oraz chwili odpoczynku) sprawiają, że wypożyczalnie Wintergroup należą do najnowocześniejszych tego typu punktów usługowych w Polsce.
Wyższa jakość wypożyczalni sprawia, że większość narciarzy i snowboardzistów wybiera właśnie Wintergroup nawet gdy punkty konkurencyjne oferują niższe ceny.

Dbałość o higienę obuwia w wypożyczalniach narciarskich jest zwykle widoczna na pierwszy rzut oka i bardzo rzutuje na wizerunek punktu usługowego.
Każda wypożyczalnia Wintergroup wyposażona jest w profesjonalne suszarki, które efektywnie likwidują wilgoć wewnątrz obuwia narciarskiego. Także większość z nich korzysta z urządzeń dezynfekcyjnych, które rozpylają specjalne środki dezynfekujące wprost do butów. Po każdym zwrocie sprzętu każda para obuwia jest dezynfekowana, a następnie odkładane na suszarkę. 

Narciarstwo należy do sportów ekstremalnych, a bezpieczeństwo uprawiających je osób zależy w dużej mierze od stanu i dopasowania nart, czy snowboardów jakich używają.
Dlatego właśnie dbałość o stan wypożyczanego sprzętu powinna być najważniejszą zasadą obowiązującą w każdej wypożyczalni narciarskiej. 
Cały wypożyczany przez Wintergroup sprzęt jest w sezonie zimowym regularnie serwisowanyi w zależności od częstotliwości wypożyczeń oraz warunków narciarskich w każdym tygodniu smarowany. Część punktów Wintergroup spełnia już europejską normę ISO088, która reguluje sposób wyznaczania wartości siły wypięcia buta narciarskiego (parametr DIN) przy pomocy urządzeń diagnostyki wiązań. Dzięki zabiegom weryfikacji poprawności ich działania ustawiane przez pracowników wypożyczalni wartości siły wypięcia butów są odpowiednio korygowane zapewniając maksymalizację bezpieczeństwa jazdy na nartach.

 

Obiekty Wintergroup znajdują się w najlepszych lokalizacjach znanych i popularnych ośrodków narciarskich w Polsce. Usytuowanie punktów w bezpośrednim sąsiedztwie kolei linowych daje narciarzom łatwy dostęp do najwyższej jakości usług narciarskich. Ilość i jakość sprzętu w obiektach Grupy, zautomatyzowane procesy wypożyczeń i zwrotów, doświadczenie obsługi oraz efektywny system rezerwacji umożliwiają bieżącą, bardzo sprawną obsługę największych zorganizowanych polskich i zagranicznych grup narciarzy. 
W sprawach rezerwacji sprzętu, czy ustalenia warunków obsługi konkretnej grupy prosimy o kontakt z konkretną wypożyczalnią (dane kontaktowe podane są na stronie w zakładce „Wypożyczalnie”) oraz jednocześnie z biuro@wintergroup.pl
 

Karty rabatowe Polskiej Grupy Wypożyczalni Wintergroup to wyjątkowa propozycja dla narciarzy i snowboardzistów, którzy chętnie odwiedzają miejscowości, w których działamy. Dzięki wdrożeniu wspólnego, ujednoliconego programu lojalnościowego, Klienci Grupy mogą korzystać do woli z atrakcyjnych zniżek w każdej wypożyczalni i serwisie narciarskim Wintergroup na terenie Polski. 
Warunkiem uzyskania karty rabatowej Wintergroup jest jednorazowe zebranie 500 punktów na indywidualnym koncie Klienta w systemie komputerowym jednej z wypożyczalni, lub jednego z serwisów należących do Grupy. Każdy punkt odpowiada kwocie 1 zł przeznaczonej na zakup usług świadczonych przez Polską Grupę Wypożyczalni Wintergroup. Po uzyskaniu karty rabatowej w jednej z wypożyczalni, jej właściciel jest upoważniony do korzystania z 20% rabatu na wypożyczanie i serwisowanie sprzętu zimowego w każdym punkcie Wintergroup, w jakiejkolwiek miejscowości. 
Naszych klientów zapraszamy także na portal społecznościowy Facebook (www.facebook.com/wintergrouppolska), na którym na bieżącą informujemy o ciekawych wydarzeniach narciarskich w Polsce, w poszczególnych ośrodkach oraz w punktach Wintergroup. Zostań naszym fanem na FB!

Wintergroup to przede wszystkim działające od wielu lat wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Niemniej jednak staramy się poszerzać zakres świadczonych usług, aby lepiej dostosowywać się do wymagań i oczekiwań naszych klientów. Dlatego właśnie współtworzymy profesjonalne szkoły narciarskie, lub współpracujemy z renomowanymi tego typu jednostkami, które działają w tych samych, co Wintergroup, ośrodkach narciarskich.

Nauka jazdy na nartach prowadzona jest wyłącznie przez doświadczonych instruktorów potrafiących w przejrzysty i ciekawy sposób przekazać informacje teoretyczne jak i umiejętności praktyczne. W szkołach narciarsko-snowboardowych, które współtworzymy, każdy początkujący narciarz traktowany jest indywidualnie – uwzględniany jest jego wiek, sprawność fizyczna, predyspozycje oraz oczekiwania personalne w stosunku do instruktora.

Zależy nam, aby nauka jazdy na nartach była dla każdego nie tylko przyjemnością, ale i wyzwaniem wymagającym zaangażowania, które w efekcie przyniesie satysfakcję ze swobodnej i bezpiecznej jazdy na nartach, lub snowboardzie.

Zapraszamy serdecznie do szkół narciarskich w Czarnej Górze na Bartusiową i Jędrusiową Polanę, do Wierchomli i Szczawnika, gdzie działa szkoła Dwie Doliny, do centrum szkolenia QBL w Ustroniu i Wiśle, a także do biur instruktorskich STRAMA w Zakopanem oraz centrum Ski&Snow Bartuś w Zieleńcu.

Nasi Partnerzy

Dołącz do naszego newslettera!